O NAS

BRANŻĘ SEO ZNAMY "OD PODSZEWKI"

HISTORIA

Nasza firma istnieje od 2006 roku i nadal się rozwija. Wtedy sporo osób twierdziło, że nie można mieć wpływu na miejsce strony www w wynikach Google. Zmieniało się to wraz z kolejnymi nowinkami technicznymi, a właściwie - wraz z rozwojem Internetu. Dzisiaj firmy, które dbają o swój wizerunek w sieci, korzystają z fachowego pozycjonowania. Dzięki temu docierają, m.in. do tych klientów, którzy nie są zainteresowani zakupami w sklepach stacjonarnych.

Aktualnie firma Topranking działa nie tylko na rynku lokalnym, ale również w kampaniach ogólnopolskich i zagranicznych. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w branży SEO, ponieważ z naszej oferty skorzystało już mnóstwo firm. Jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

Posiadamy rozbudowane zaplecze SEO, które daje możliwość pozycjonowania fraz o zasięgu lokalnym i ogólnokrajowym. Od 2012 roku Topranking nieprzerwanie pozycjonuje kilkaset witryn, a co za tym idzie kilka tysięcy fraz.

Stawiamy na rozwój. Ciągle pracujemy nad skutecznymi technikami pozycjonowania, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować usługi na najwyższym poziomie, np. związane z takimi produktami Google, jak pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania, w YouTube, pozycjonowanie grafik, na mapach Google, profili Google+ oraz informacji o wydarzeniach. Nasi pracownicy "nie spoczywają na laurach", wręcz przeciwnie - ciągle pogłębiają i aktualizują swoją wiedzę.

Pozycjonujemy strony w każdym języku

Nie od dzisiaj wiadomo, że warto posiadać firmową stronę w kilku językach. Nie ograniczamy się wtedy do klientów z kraju, ale zdobywamy również tych z zagranicy. W związku z tym nasza agencja reklamowa dba o dobrą pozycję stron w google.de i google.co.uk. Możemy wypozycjonować każdą w każdym języku europejskim. Na stałe współpracujemy z biurami tłumaczeń, które są w stanie przełożyć artykuły w języku polskim na wybrany język obcy, np.:

  • angielski
  • niemiecki
  • rosyjski
  • francuski
  • języki skandynawskie

U nas pracują najlepsi!

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy są w stanie poświęcić odpowiednią ilość czasu na realizowanie zleceń oraz doskonalenie swoich umiejętności. Wśród nas są: copywriterzy (którzy zapewniają oryginalne, wysokiej jakości artykuły), specjaliści od pozycjonowania, programiści (opracowujący aplikacje, tworzący strony www) oraz grafik (czuwający nad szatą graficzną stron).

Nasi pracownicy codziennie pogłębiają swoją wiedzę z zakresu tworzenia stron www i ich pozycjonowania. Dzięki temu udało nam się wprowadzić wiele nowatorskich rozwiązań. Jeśli chcesz, aby twoja strona "poszybowała" w górę i utrzymywała się na swojej pozycji, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę!