ANALIZA KODU STRONY

ANALIZA TREŚCI NA STRONIE

NIE WARTO STOSOWAĆ NIEUCZCIWYCH PRAKTYK

Analiza kodu strony www polega przede wszystkim na sprawdzeniu, jakiej jakości treści są na niej udostępniane. Czy zgadzają się z rodzajem oferowanych usług, posiadają odpowiednie słowa kluczowe i nie są przepełnione. Ważne są też linki, które z innych stron prowadzą bezpośrednio do Twojej. Nasza firma jest w stanie to wszystko dokładnie sprawdzić!

Podczas analizowania kodu strony dokładnie sprawdzamy zastosowanie architektury div, skompresowane pliki, strukturę kodu HTML oraz style CSS i javascript. Nie warto uciekać się do nieetycznych praktyk. Dlaczego? Strona, która szybko "wskakuje" na wyższe pozycje w katalogu Google, prędzej czy później "spadnie". Pozytywny efekt jest tylko chwilowy, a konsekwencje poważne. Google reaguje błyskawicznie i usuwa takie strony na określony czas lub całkowicie. Przykładem jest używanie "ukrytych" słów kluczowych, które dla użytkowników Internetu są niewidoczne, ale roboty wyszukiwarek je przetwarzają.

Narzędzi do analizowania kodu strony jest wiele. Do najbardziej znanych należą Walidator W3C oraz org. Za pomocą pierwszego można przeprowadzać automatyczne testy zgodności strony z obowiązującymi standardami (np. CSS). Przy użyciu drugiego można sprawdzić czy strona www jest kompatybilna z przeglądarkami. Inaczej mówiąc - czy wyświetla się poprawnie na różnych urządzeniach. Stawiamy na oryginalne metody, więc dostosujemy ofertę do Twoich wymagań!