OPTYMALIZACJA STRONY WWW

POPRAWA STRUKTURY STRONY WWW

Dopasowanie do wymogów wyszukiwarki

W ramach usługi optymalizacji strony internetowej znajduje się optymalizacja kodu źródłowego i optymalizacja treści. Dzięki takim działaniom Twoja strona będzie lepiej widoczna!

Optymalizacja treści polega, w dużym uproszczeniu, na przygotowaniu dobrych, unikalnych tekstów, które będą dopasowane do potrzeb Klientów oraz wyszukiwarek. Internauci szukający konkretnych informacji na temat, np. usługi projektowania domu, mają szansę odwiedzić właśnie Twoją stronę. Od jakości artykułów, słów kluczowych oraz linków zależy pozycja w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja kodu źródłowego to szereg działań, mających na celu właściwe indeksowanie kodu strony www. Ważny jest tutaj wybór właściwych technologii, usunięcie błędów oraz poprawne zaindeksowanie. W innym przypadku narazimy się na utratę wyczekiwanej lokalizacji na liście Google lub w ogóle indeksacja zostanie wstrzymana.

Dlaczego warto skorzystać z usługi optymalizacja strony? Przede wszystkim dlatego, żeby uwidocznić te części kodu, które mają największy wpływ na pozycję w wyszukiwarce. Użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów ze znalezieniem Twojej firmowej strony, a jeżeli tak jest - to przyczyna może tkwić w niepotrzebnych fragmentach kodu. Optymalizację strony oferujemy w ramach szerszych działań, określanych powszechnie jako pozycjonowanie.

Należy pamiętać, że bez odpowiedniej optymalizacji, działania SEO nie będą skuteczne. Dlatego zanim przystąpimy do pozycjonowania witryny, sprawdzamy kod strony i jeśli to konieczne optymalizujemy go w taki sposób, aby dostosować go do strategii pozycjonowania firmy.