POZYCJONOWANIE W GOOGLE MAPS

POZYCJONOWANIE W GOOGLE MAPS

KLIENCI SZYBCIEJ ZNAJDĄ TWOJĄ FIRMĘ NA MAPIE GOOGLE

Na pozycję wizytówki ma wpływ kilka istotnych czynników: liczba kliknięć użytkowników, którzy chcą więcej dowiedzieć się o Twojej firmie, ilość wejść we wskazówki dojazdu, liczba kliknięć w link do firmowej strony i wiele innych...

Google Maps umożliwia założenie firmowej wizytówki, która zostanie przypisana do miejsca właściwego dla siedziby firmy. Dzięki temu łatwiej jest trafić do potencjalnych klientów, którzy szukają usługi lub produktu w danej lokalizacji. Jednak jeśli chcesz, aby Twoja firma była lepiej widoczna w lokalnych wynikach wyszukiwania, nie wystarczy sama wizytówka w Google Maps. Żeby osiągnąć jak najlepsze efekty, warto zlecić pozycjonowanie firmy w Google Maps.

Zajmujemy się pozycjonowaniem lokalnym na mapach Google. To świetne rozwiązanie dla firm, które oferują swoje usługi na określonym terenie. Chodzi tutaj w szczególności o warsztaty samochodowe, kursy nauki jazdy, kursy językowe, hotele, pensjonaty, sklepy, gabinety lekarskie i salony piękności. Im wyższa pozycja w wynikach lokalnym, tym więcej szans na zdobycie kolejnych Klientów.

Jeśli zmieniłeś siedzibę firmy, musisz ten fakt uwzględnić w Google Places. Informacje zawarte w wizytówce Google muszą być aktualne. Jednak z pozycjonowaniem wizytówki trzeba uważać - przez nieumiejętne działania można sobie zaszkodzić. Aby nie tracić dotychczasowej pozycji w wynikach, lepiej zlecić to zadanie ekspertom.

Pozycja wizytówki zależy od wielu czynników - jest to między innymi odpowiednia optymalizacja wizytówki, zadbanie o jak najlepszy jej opis, od opinii na temat firmy, które to są wystawiane poprzez formularz Google,ale przede wszystkim jest to zaangażowanie, jakie wzbudza Twoja wizytówka wśród użytkowników.

Zleć nam pozycjonowanie wizytówki w Google Maps i zwiększ zasięg swojej firmy.