POZYCJONOWANIE W YouTube

SEO NA YOUTUBE

ZWIĘKSZ SWOJĄ OGLĄDALNOŚĆ W YOUTUBE

Dzisiaj jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o konkretnej firmie, to najpierw sprawdza czy posiada ona swoją stronę oraz czy zamieściła na niej filmy produktowe lub nagrania obrazujące realizację usługi. Możemy sprawić, że Twoje filmy znajdą się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania!

Kluczem do udanej kampanii reklamowej jest posiadanie dobrego planu. Nie wystarczy tutaj ciekawie nakręcony film, gdzie pracownik szkicuje projekt nowoczesnego budynku. Taki materiał potrzebuje optymalizacji, aby szybciej dotarł do potencjalnych Klientów. Zainteresowanie nim wzrasta, jeśli jest często oglądany, udostępniany, pozytywnie oceniany i komentowany. Aktywne promowanie filmów powinno iść w parze z profesjonalnym pozycjonowaniem firmowej strony.

Nasza oferta w ramach promowania filmów na YouTube zawiera opracowanie dobrego tytułu, opisu, słów kluczowych oraz tagów. Polega ono na wprowadzeniu takich fraz, którymi internauci posługują się najczęściej podczas przeszukiwania serwisu. Jednocześnie stworzymy takie tytuły, które będą zachęcały do zapoznania się z materiałem. Poza tym opracujemy transkrypcję filmu, dzięki czemu będzie on lepiej indeksowany.

Pozycjonowanie filmów na Youtube zwiększy widoczność Twoich filmów nie tylko w samym Youtube, ale także w wyszukiwarce Google. Dzięki temu Twoi potencjalni klienci trafią do Ciebie i na Twoją stronę internetową z innego źródła. Tym samym zwiększysz zasięg swojej firmy i dotrzesz do większej liczby klientów, którzy trafili na Twój film.

Youtube z powodzeniem może służyć Twojej firmie do promocji marketingowej w sieci. Warto z niego korzystać, ponieważ Youtube to obecnie jedna z najczęściej używanych platform wśród użytkowników Internetu. Jednak samo stworzenie kanału na Youtube i dodanie do niego filmów nie wystarcza - jeśli chcesz dotrzeć do swoich odbiorców, pomyśl o pozycjonowaniu filmów lub zleć to nam!